Bestyrelsen

Formand

Ilona Pedersen
Tlf. 23 90 99 78
ilona.pedersen@a-s-f.dk
Kan ofte træffes i Gigantium i Skøjteskolens træningstid

Kasserer

Heinz Solheim Bojer
Tlf. 40 80 63 70
heinz.bojer@a-s-f.dk
Kan ofte træffes i Gigantium i Funskate1's træningstid

Sekretær

Michael Christensen
Tlf.
michael.christensen@a-s-f.dk
 Kan ofte træffes i Gigantium i Skøjteskolens træningstid

Næstformand

Oleksander Mishukov
Tlf.  27 21 54 31
oleksander.mishukov@a-s-f.dk
 Kan ofte træffes i Gigantium i K+ træningstid

Suppleant

Mikael Lykkegaard
Tlf.
mikael.lykkegaard@a-s-f.dk
 Kan ofte træffes i Gigantium i M2s træningstid

Bestyrelsesmedlem

Michel Lycoops
Tlf.
michel.lycoops@a-s-f.dk
 Kan ofte træffes i Gigantium i K3s træningstid