Bestyrelsen

Formand

Ilona Pedersen

Tlf. 23 90 99 78
ilona.pedersen@a-s-f.dk

Kan ofte træffes i Gigantium i Skøjteskolens træningstid

Kasserer

Heinz Solheim Bojer

Tlf. 40 80 63 70
heinz.bojer@a-s-f.dk

Kan ofte træffes i Gigantium i Funskate1's træningstid

Bestyrelsesmedlem

Michael Christensen

Tlf.
michael.christensen@a-s-f.dk

 Kan ofte træffes i Gigantium i Skøjteskolens træningstid

Medlem

Kim Christensen

Tlf. 26 22 23 05
kim.christensen@a-s-f.dk

Kan ofte træffes i Gigantium i K3's træningstid

Bestyrelsesmedlem

Oleksander Mishukov

Tlf.  27215431
oleksander.mishukov@a-s-f.dk

 Kan ofte træffes i Gigantium i K+ træningstid

Suppleant

Michael Lykkegaard

Tlf.
mikael.lykkegaard@a-s-f.dk

 Kan ofte træffes i Gigantium i M2s træningstid

Suppleant

Michel Lycoops

Tlf.
michel.lycoops@a-s-f.dk

 Kan ofte træffes i Gigantium i K3s træningstid